Zajęcia adaptacyjne

 • Zajęcia adaptacyjne odbywają się w KOALI w 2 wariantach:

  1. przez cały rok szkolny dla wszystkich chętnych dzieci w formie popołudniowych 1, 5-godzinnych spotkań

  2. w drugiej połowie sierpnia w formie 5-godzonnych zajęć przedszkolnych – przeznaczone dla nowych przedszkolaków, którzy od września zaczną uczęszczać regularnie do KOALI.

  Zajęcia całoroczne

  Całoroczne zajęcia popołudniowe są dla dzieci 2-3 letnich, które uczestniczą w nich wraz z rodzicem/opiekunem. Grupy spotykają się raz w tygodniu we wtorki o godzinie 18:00. Zajęcia trwają 90 minut i składają się z trzech części:

  Zabaw integracyjnych przy muzyce
  Zabaw plastycznych – radosnej twórczości z użyciem np. farb, plasteliny, papieru itp.
  Swobodnej zabawy – podczas której dzieci mają okazję poszaleć z przedszkolnymi zabawkami, nawiązać kontakty z rówieśnikami i ciociami z przedszkola, oddalić na chwilę od rodziców, którzy mogą w tym czasie podzielić się doświadczeniami i poobserwować swoje dzieci w nowej sytuacji.
  Zajęcia prowadzone są przez nauczycielki przedszkola KOALA.
  Koszt zajęć wynosi 30 zł/spotkanie (w karnecie – 25 zł/spotkanie). Konieczne zapisy – poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

  Zajęcia wakacyjne

  Zajęcia adaptacyjne dla nowych przedszkolaków odbywają się w KOALI w drugiej połowie sierpnia. Zachęcamy rodziców i opiekunów do wykorzystania tego czasu do wspólnego, bezpiecznego poznawania przedszkola, co złagodzi stres dziecka i pomoże mu łagodnie wejść w nowy, przedszkolny świat
  Do wyboru następujące opcje:

  opieka max. 5 godz. dziennie. Cena 150 zł/tydzień + koszt posiłków. Dzieci mogą też same przynosić w pudełku to co lubią jeść na drugie śniadanie. Napoje dla dzieci zapewnia KOALA.
  opieka całodzienna z wyżywieniem. Cena 250 zł/tydzień lub 750zł/miesiąc.
  adaptacja bez zobowiązań – 15 zł/godz.
  Konieczne zapisy – poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.